Sağlıklı ve kaliteli yaşam programlarıyla, kilo denetiminiz ile birlikte uzun yaşayabilme yöntemlerini öğrenin.

Yüz Yüze Kilo Kontrolü

  Yapılan ölçüm ve testlerden sonra, sevdiğiniz yiyecekleri siz seçiyorsunuz. Nasıl ve ne kadar yiyebileceğinizi kalori kısıtlaması yapmadan planlıyoruz.

  Sadece sizin değil evinizin mutfak alışkanlığını değiştirmek için verdiğimiz her yemeğin tarifi ve kaç kalori olduğu bilgilerini vererek aile bireylerinin de daha sağlıklı beslenmesine katkı sağlıyoruz.

  Kişiye özel egzersiz programlarınızı da hazırlayıp uygulamalara başlanıyor. Her hafta kontrole geldiğinizde sizin ile birlikte programlarınızı yeniliyoruz ve size psikolojik destek sağlıyoruz.

Program Nelerden Oluşur?
  • 3 AYLIK YÜZ YÜZE KONTROLLÜ PROGRAM: Ölçüm, testler, program anlatım ve her hafta bire bir kontroller yapılmaktadır.
  • 3 ay boyunca, haftada bir gün “SİSMO FİTNESS EGZERSİZ” çalışması
  • İlk bir ay, haftada bir gün “Uzman denetiminde” Kişiye Özel Egzersizler”

Trafikten doğabilecek zaman kaybına dur demek istiyorsanız.
Zayıflamak ama zayıflarken de ruhsal güzelliğinizi bozmak istemiyorsanız.
Kaliteli yaşam programlarıyla ; sağlıklı zayıflama ile birlikte uzun yaşayabilme
yöntemlerini yaşantınıza sokmak istiyorsanız.
Sevdiğiniz yiyeceklerden uzak kalmak istemiyorsanız.
Evinizde de olsa doğru ve bilinçli egzersiz yapabilmeyi arzu ediyorsanız.
Kalorileri hesaplanmış yemek tarifleri ile nasıl yemek pişireceğim düşüncesinden
uzaklaşmak istiyorsanız

Online Kilo Kontrolü

Kaliteli yaşam programlarıyla; kilo denetiminiz ile birlikte uzun yaşayabilme yöntemleri öğretiliyor.

Kişi sevdiği yiyecekleri kendisi seçiyor, Haluk SAÇAKLI KALİTELİ YAŞAM AKADEMİSİ; nasıl, ne zaman ve ne kadar yiyebileceğini planlıyor. Değişim listeleri ile kişi bulunduğu ortama uyum sağlayacak şekilde, her türlü özgürlüğü; günlük beslenme planı içerisinde yaşayabiliyor. Beslenme programınızdaki yemeklerin “ 4 kişilik “ porsiyonlar şeklinde tarifleri de sizlere veriliyor. Amaç sadece sizin değil evinizdeki diğer aile bireylerinin de sağlıklı beslenmelerine katkı sağlamak.

Vücut kompozisyon değerleri formlarını doldurup Haluk Saçaklı Kaliteli Yaşam Akademisine gönderilecek. Bu veriler değerlendirilerek; Haluk Saçaklı Kaliteli Yaşam Akademisi tarafından hazırlanan kişiye özel programlar size gönderilecek. Programı aldığınız andan itibaren program başlayacak, 4 ya da 12 hafta boyunca her hafta , sizden gelen veriler (görüntülü aranarak) değerlendirilerek programlarınız yenilenecek.


Egzersiz, verilen kiloların bir daha asla geri dönmemesini sağlar.

Kişisel Antrenör

Egzersiz kan pıhtılaşmasını azaltır, görünümünü düzeltir, ruh halini düzeltir, stresi azaltır, mental performansı artırır, kendine güveni artırır, enerjiyi artırır, insanın kendini iyi hissetmesini , mutlu olmasını sağlar, depresyonu önler, gerginliği azaltır, iyi kaliteli uykuyu sağlar, kemiklerde kalsiyum tutulmasını sağlar, kalp kasını güçlendirir, tansiyonu düşürür, yaş ilerlese de kan dolaşımını 15-20 kata çıkarır, kalbe giden damarları genişletir , kan yağlarını düşürür, iyi huylu kolesterolü artırır, hücrelere daha çok besin ve O2 gitmesini sağlar, kalbin istirahat anındaki atım hızını düşürür, sindirimi kolaylaştırır, toksinlerin atılmasını sağlar, kabızlığı önler, iştahı dengeler, yağların yakılmasın sağlar, ileride oluşabilecek rahatsızlıkları önceden önler, yaratıcı düşünmeyi sağlar, boy kaybını önler, OBEZİTEYE eşlik eden riskleri azaltır, cinsel performansı artırır, egzersiz vücudun doğal saatini daha düzenli ve doğru çalışmasını sağlar, bazal metabolizmayı hızlandırır.

İnsan bedeninin denge , işlerlik, çeviklik, esneklik, çabukluk , güç, kuvvet ve dayanıklılığını iyi seviyelere getirir, İnsanın kas gücünü artırır. Solunum, dolaşım, enerji harcama ve dayanıklılığı artırarak aşırı duyarlılığı ortadan kaldırır. Kısaca egzersiz SAĞLIKLI, ZİNDE, GÜÇLÜ, ESTETİK GÖRÜNÜŞLÜ ve RUHSAL  açıdan  da dayanıklı insan olarak yaşamayı prensip olarak kabul etmemizi sağlar.

Spor fakültesi mezunu uzman spor eğitmenleri ile bire bir BUTİK STÜDYOLARDA çalışmak istiyorsanız bizi mutlaka arayın.


Sporcunun beslenme alışkanlıkları ve performansları arasında doğru orantılı bir ilişki vardır.

Sporcu Beslenmesi

Bilinçli beslenen bir sporcunun ; performansı yükselebileceği gibi, antrenmanlarda da etkinliği maksimum düzeydedir. Sakatlanma riski daha düşük olduğu gibi , iyileşme süreci de daha hızlıdır. Müsabaka anında dikkatleri , algılama ve anında karar verebilme süreçleri çok daha iyidir.

Takım sporlarında , sporcunun oyundaki pozisyonu ve vücut ağırlığı gibi farklılıklar , sporcunun enerji gereksinimlerinin de birbirinden farklı olmasına neden olur. Sizin almanız gereken kalori miktarı hesaplanarak her gün kendi evinizde Haluk Saçaklı ‘ nın önerdiği özel tarifler ve özel sporcu içecekleri ; hiçbir besin kaybı olmadan , hijyenik şartlarda hazırlanmasına katkı sağlayacaktır. O nedenle “ BESLENME PLANI” kişiye özel hazırlanmalıdır.

Hem siz sporcuların performanslarınızın armasını , hem de ailenizin de daha sağlıklı beslenmelerini sağlamış olacağız. Antrenman öncesi kaslarınızdaki glikojen depolarının doygunluğunu sağlayabilmek ve antrenman sonrası da en yüksek glikojen sentezini sağlayabilmek için sizlere AKADEMİK desteği vermeye hazırız.